Правила прийому до закладу


Зарахування учнів до 1 класу опорного закладу здійснюється за наказом директора на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють, медичної довідки встановленого зразка та свідоцтва про народження(копії).

Зарахування учнів до 2 -4 класів здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють та особових справ учнів.

Зарахування учнів до 5-11 класів здійснюється за наказом директора на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють та особових справ учнів.

За учнями, які навчаються у опорному закладі, зберігається право вільного переходу до відповідного класу загальноосвітнього закладу.

Для навчання учнів 1-4 та 5-8 класів за бажанням батьків або осіб, які їх заміняють, при наявності належної навчально-матеріальної бази, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу можуть створюватися групи продовженого дня.

Зарахування до груп продовженого дня здійснюється наказом директора на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють .

Іноземці приймаються до опорного закладу відповідно до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

Учні зараховуються до закладу незалежно від місця проживання.

Кiлькiсть переглядiв: 164

Дата останньої зміни 09 Квітня 2021

Фотогалерея