Дистанційне навчання


До уваги учнів, батьків, вчителів!

В школі здійснюється навчання з використанням дистанційних методів за допомогою сервісів Google.

Кожному учаснику навчального процесу створено шкільний обліковий запис в домені "yareskyschool.ukr.education".
Для отримання облікового запису зверніться до свого класного керівника.


Як додати шкільний обліковий запис на компьютері

Як запустити додаток Клас на компьютері

Як додати шкільний обліковий запис на смартфон та налаштувати додаток Клас


Які сервіси використовуються та їх коротка характеристика:

Клас – веб-сервіс, за допомогою якого користувачі можуть створювати навчальні групи та вступати в них. У Класі учні також можуть переглядати завдання, здавати домашню роботу й отримувати оцінки від викладачів.

Gmail – поштовий веб-сервіс, який дає змогу працювати з поштою користувача в сумісному веб-переглядачі: читати, писати й пересилати листи, відповідати на них, шукати повідомлення, керувати поштою за допомогою міток, фільтрувати спам і блокувати віруси.

Календар– веб-сервіс для керування особистими, корпоративними й груповими календарями.

Контакти – веб-сервіс, за допомогою якого користувачі можуть імпортувати, зберігати й переглядати контактну інформацію, а також створювати особисті групи контактів і використовувати їх для надсилання електронних листів одразу кільком людям.

Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації та Google Форми– веб-сервіси, за допомогою яких користувачі можуть створювати, редагувати й експортувати документи, таблиці, презентації та форми, малювати в них, вставляти різноманітний вміст, а також працювати разом над цими матеріалами й ділитися ними.

Google Диск– це набір веб-інструментів, за допомогою яких користувачі можуть зберігати, переносити файли й ділитися ними, а також переглядати відео.

Google Hangouts, Chat і Meet– це веб-сервіси, за допомогою яких користувачі можуть спілкуватися в реальному часі. У Google Hangouts можна спілкуватися віч-на-віч або в групі за допомогою текстового чи голосового зв'язку та організовувати прості відеозустрічі. Chat– це покращена платформа для спілкування в чаті та групової роботи, що дає змогу інтегрувати контент із деяких сервісів сторонніх розробників. Meet дає змогу проводити складніші відеозустрічі з великою кількістю учасників.

Google Jamboard– веб-сервіс, за допомогою якого користувачі можуть створювати й редагувати матеріали, надавати до них доступ, спільно працювати над ними, малювати в них, вставляти в них контент, а також експортувати вміст цих документів.

Google Завдання– це веб-сервіс, за допомогою якого Кінцеві користувачі можуть створювати й редагувати завдання та керувати ними.

Також можливе використання інших сервісів.

Кiлькiсть переглядiв: 1044

Дата останньої зміни 09 Квітня 2021

Фотогалерея