Бібліотека


Бібліотека загальноосвтньої школи є важливою ланкою забезпечення навчально-виховного процесу в школі, структурним підрозділом навчального закладу. Бібліотека Яреськівської загальноосвітньої школи сформована в рік відкриття навчального закладу – в 1966 році. На даний час бібліотечний фонд складає більше 20 тисяч примірників. Це художні книги, навчальні підручники, методична література.
Читачами бібліотеки є учні та працівники школи. До їхньої уваги представлено виставки та книжково-тематичні куточки: «Мій коханий рідний краю»,«Книги письменників-земляків», «Традиції мого народу», «Природа- наш друг», «Інформаційно-методичний куточок школяра», «Твої права та обов'язки», «Мова-душа народу». В користуванні читачів багато різноманітних словників, енциклопедій, атласів.
Для самоосвіти учнів оформлено ряд тематичних папок: «Свята українського народу», «У письменника ювілей», «У світі спорту», «Слідами історії», «Для ерудованих школярів», «Відомі імена літератури».
Щороку проводиться акція «Подаруй бібліотеці книгу». До цієї акції долучаються учні 1-11 класів і вчителі. Таким чином оновлюється і доповнюється біблотечний фонд новими надходженнями.
Стало традиційним проведення свята «Посвята у читачі» для учнів перших класів. Протягом навчального року зазвичай проводяться бібліотечні уроки на таку тематику: «Знайомство з бібліотекою», «Шлях книги від автора до користувача», «Мандрівка в чарівний світ казок», «Як книжка прийшла до нас», «Вчимося вибирати книгу».
Неодноразово у шкільній бібліотеці проводився Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач року». Шкільні переможці ставали переможцями районного етапу і учасниками обласного.
Основне завдання нашої біблотеки – прищепити дитині любов до книги, навчити користуватися бібліотекою, її фондами, довідковою літературою.

Блог бібліотеки https://biblyaresky.blogspot.com/

Завідуюча шкільною бібліотекою Лялька О.О.
Кiлькiсть переглядiв: 302

Дата останньої зміни 09 Квітня 2021

Фотогалерея