Виховна робота


Виховна мета школи: «Формування гуманістично-ціннісних орієнтацій особистості»
Серед неоціненних багатств Яреськівської школи – її славні традиції. Не одне покоління педагогів та учнів з любов’ю зберігало, підтримувало та вдосконалювало їх. Час вносив свої корективи, відкидав зайве, надумане, шліфував справді цінне і нетлінне.
Незабутніми стають для учнів, учителів і батьків свята Першого та Останнього дзвінка, випускні вечори. Неординарно відбуваються вітання педагогів з професійним святом. Традиційно новорічні карнавали проводяться за оригінальними авторськими сценаріями. Щороку, першого тижня лютого, святкується День школи, відбуваються зустрічі випускників попередніх років.
Доброю традицією є проведення Родинних свят, Осіннього балу, шкільних дискотек. До Дня захисника України та Дня Українського козацтва в школі проводяться «Козацькі розваги». Традиційними стали змагання з військово-прикладних видів спорту до Дня Збройних Сил України на Кубок Ф.П. Борідька. Щорічно відбувається фестиваль дитячої творчості та малюнків на асфальті присвячені Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. У цей день, а також напередодні Дня Перемоги, здійснюється операція «Ветеран» - учні вітають ветеранів Великої Вітчизняної війни. Проводяться уроки мужності, присвячені подвигам Героя Радянського Союзу Ф.П. Борідька, а також зустрічі з учасниками АТО. Щорічно в травневі теплі дні біля річки Псел проходить військово-патріотична з елементами туризму гра «Джура».
Кожного року, в середині травня, за підтримки воїнів-афганців, відбуваються районні спортивні змагання на кубок імені Олександра Дзюби, воїна-афганця, випускника школи.
Вже багато років в школі діє клуб інтелектуальної гри «Дебати», члени якого постійно посідають призові місця на районних та обласних змаганнях. Учні школи щороку беруть участь в огляді художньої самодіяльності «Веселка». При школі діє народний танцювальний колектив «ЮМАНА» під керівництвом Наталії Доби, а також вокальний ансамбль «Мрія» під керівництвом Ніни Аксельрод.
Орган учнівського самоврядування – старостат – щорічно підбиває підсумки загальношкільних конкурсів «Учень року» та «Кращий клас року».
Випускники Яреськівської школи не лише отримують ґрунтовні знання, а й стають свідомими громадянами незалежної України.


Кiлькiсть переглядiв: 407

Дата останньої зміни 09 Квітня 2021

Фотогалерея