Формування Бази експертів навчальної літератури.


Державна установа «Український інститут розвитку освіти» за дорученням Міністерства освіти і науки України визначена експертною установою, що здійснює заходи щодо трансформації системи підготовки та конкурсного відбору українських шкільних підручників. З цією метою формується База експертів навчальної літератури.

Запрошуються фахівці в галузі початкової освіти, базової середньої освіти, психології, мовної культури, освіти національних меншин, дизайну навчальної літератури, антидискримінаційного законодавства щодо участі у навчанні експертної діяльності та подальшій експертизі електронних проєктів підручників для 4 та 5-6 класів закладів загальної середньої освіти.

Потенційним експертам необхідно до 20 серпня 2020 року заповнити відповідну анкету за посиланням:

https://uied.org.ua/mon-ta-uiro-formuyut-kreativnu-komandu-fahivcziv-dlya-pidgotovki-do-ekspertno%d1%97-roboti-shhodo-oczinyuvannya-pidruchnikiv-dlya-novo%d1%97-ukra%d1%97nsko%d1%97-shkoli/ .

Звертаємо увагу потенційних експертів на те, що згідно з «Порядком конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників» (наказ МОН 17.07.2019 № 1002, зареєстровано в Міністерстві юстиції 12 серпня 2019 р. за № 902/33873) експертами не можуть бути працівники МОН, Експертної установи (УІРО), Конкурсної установи (ІМЗО) та особи, які під час здійснення експертизи матимуть конфлікт інтересів, автори (співавтори) підручників, поданих на конкурс, учасники конкурсу.

За докладною інформацією звертайтеся до адміністрації закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Дата останньої зміни 09 Квітня 2021

Фотогалерея